ŘeckoKorfuUžijte si 8 dní all inclusive na Korfu v hotelu Angela Beach...

Užijte si 8 dní all inclusive na Korfu v hotelu Angela Beach za 12290 Kč! Odlet z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Vyražte začátkem června na nezapomenutelnou dovolenou na řecký ostrov Korfu. V termínu 1.6.2023 – 8.6.2023 si můžete užít 8 dní v hotelu Angela Beach, který se nachází v klidné části asi 3 km od letoviska Roda a cca 6 km od Acharavi. Hotelový komplex se skládá z několika budov a nabízí ubytování ve 3* hotelu s programem all inclusive za neuvěřitelnou cenu 12290 Kč. Odlet je z Brna a můžete se těšit na písečno-oblázkovou pláž přímo u hotelu, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Pláž u hotelu je přírodní s pozvolným vstupem do vody, což ocení zejména rodiny s dětmi. Pokud si chcete dopřát nějakou aktivitu, můžete vyrazit na další písčitou pláž, která se nachází cca 150 metrů od hotelu, avšak lehátka a slunečníky zde budou za poplatek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V hotelu Angela Beach naleznete vstupní halu, recepci, směnárnu, restauraci, lobby bar, TV místnost, minimarket a WiFi ve veřejných prostorách zdarma. K dispozici jsou také 2 venkovní bazény + 1 dětský, u kterých jsou lehátka a slunečníky zdarma. Za poplatek si můžete pronajmout trezor na recepci nebo využít prádelnu. Je nutné mít na paměti, že hotel neakceptuje platební karty.

Tuto skvělou dovolenou organizuje cestovní kancelář Čedok, která je známá svou spolehlivostí a zárukou kvalitního zájezdu. Tak neváhejte a vyražte na tuto levnou dovolenou na řecký ostrov Korfu.

dovolená Řecko
dovolená Korfu

Levná dovolená Řecko, Korfu

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

1.6.2023 – 8.6.2023

12290 Kč

obrazek 47

3* Ubytování:
Angela Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Angela Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Korfu na 8 dní v termínu 1.6.2023 – 8.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Angela Beach a programem all inclusive za 12290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Korfu — | další nabídky od Invia.cz