KyprUžijte si 8 dní na Kypru v letovisku Protaras ve 3* hotelu...

Užijte si 8 dní na Kypru v letovisku Protaras ve 3* hotelu s polopenzí za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si v květnu levnou dovolenou na Kypru v letovisku Protaras, které se nachází na východním pobřeží ostrova. Nabízíme Vám 8 dní strávených ve 3* hotelu Kapetanios Bay s polopenzí za pouhých 10990 Kč na osobu. Tento termín je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout rušnému letnímu období a užít si klidnou dovolenou na písečné pláži.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Kapetanios Bay je situován v centru letoviska Protaras, v blízkosti mnoha nákupních možností, tavern a barů. Letiště Larnaka je vzdáleno pouhých 64 km. Nejbližší písečná pláž se nachází jen 500 metrů od hotelu a nabízí pozvolný vstup do moře. Za poplatek si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Hotelové vybavení zahrnuje recepci s možností směnárny, restauraci, bar, venkovní bazén s dětským bazénem a obchod se suvenýry. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma.

Kypr je ideální místo pro ty, kteří chtějí strávit relaxační dovolenou na slunci, v klidném prostředí s možností mnoha aktivit v blízkém okolí. Užijte si příjemné počasí a krásné pláže Kypru v termínu 13.5.2023 – 20.5.2023. Odlet je z Prahy.

dovolená Kypr
od Invia.cz

Levná dovolená Kypr, Protaras

letecky na 8 dní s polopenzí

13.5.2023 – 20.5.2023

10990 Kč

obrazek 70

3* Ubytování:
Kapetanios Bay
hodnocení 3,8 z 5 – výborné

další termíny
Kapetanios Bay

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Kypr, Protaras na 8 dní s polopenzí za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Kypr, Protaras, Kapetanios Bay — | další nabídky od Dovolena.cz