TureckoUžijte si last minute dovolenou v Turecku v hotelu Savk v Alanyi...

Užijte si last minute dovolenou v Turecku v hotelu Savk v Alanyi s polopenzí za 9320 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte rychlou a cenově dostupnou dovolenou v Turecku, může být last minute nabídka do hotelu Savk v Alanyi tou pravou volbou. Levná dovolená ve 3* hotelu začíná 4. dubna a končí 11. dubna 2023 a právě teď ji pořídíte za cenu 9320 Kč včetně letenek z Prahy a polopenze. Hotel Savk nabízí širokou škálu služeb včetně bazénů, lázní, fitness centra a řady sportovních aktivit.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Savk se nachází jen jeden kilometr od centra města Alanya a 135 km od mezinárodního letiště Antalya. Přestože hotel leží přímo u písčité Kleopatřiny pláže, slunečníky, lehátka a osušky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Hotel disponuje řadou dalších služeb, včetně restaurací, barů, obchodů, směnárny a internetové kavárny.

Pokud plánujete dovolenou v Turecku, nabídka last minute zájezdu do hotelu Savk v Alanyi může být ideální možností pro ty, kteří hledají rychlou a cenově dostupnou volbu. S písčitou pláží přímo u hotelu a širokou škálou nabízených služeb, včetně lázní a sportovních aktivit, je tento hotel ideálním místem pro strávení týdenní dovolené.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

4.4.2023 – 11.4.2023

9320 Kč

obrazek

3* Ubytování:
Savk – ukázat na mapě
hodnocení 4.6 z 5 – skvělé

Savk
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 4.4.2023 – 11.4.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Savk a stavováním formou polopenze za 9320 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz