ŘeckoKrétaUžijte si letní dovolenou na Krétě ve 3* hotelu Palm Bay s...

Užijte si letní dovolenou na Krétě ve 3* hotelu Palm Bay s polopenzí za 13750 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete letní dovolenou na Krétě, máme pro vás skvělou nabídku! Vydejte se na osm dní do letoviska Sissi a ubytujte se ve 3* hotelu Palm Bay. Tento legendární hotel postavený v řeckém stylu nabízí přátelskou atmosféru a útulné prostředí pro klienty všech věkových kategorií. Kromě kvalitních služeb a příjemného ubytování si můžete užívat také krásnou palmovou zahradu, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma a výbornou polopenzi formou bufetu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel se nachází nedaleko centra Sissi s obchůdky a tradičními tavernami, zároveň je však klidný a příjemný pro relaxaci. Pokud toužíte po větším shonu, centrum města Malia je vzdáleno přibližně 5 kilometrů. Letiště pak cca 40 km od letoviska.

Vybavení hotelu zahrnuje vstupní halu s recepcí, bezpečnostní schránky za poplatek, TV koutek, směnárnu, restauraci a pool/snack bar. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, klimatizací za poplatek, radiem, telefonem a balkonem nebo terasou. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

Využijte této skvělé last minute nabídky a užijte si letní dovolenou na Krétě! Cena za 8 dní v termínu 18.6.2023 – 25.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Palm Bay a polopenzí formou polopenze začíná na 13750 Kč, letenky z Prahy jsou zahrnuty v ceně. Rezervujte si svůj pobyt na stránkách cestovní kanceláře Invia.cz.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

18.6.2023 – 25.6.2023

13750 Kč

obrazek 68

3* Ubytování:
Palm Bay – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Palm Bay
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 18.6.2023 – 25.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Palm Bay a stavováním formou polopenze za 13750 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz