BulharskoUžijte si letní dovolenou v Bulharsku za skvělou cenu 11990 Kč včetně...

Užijte si letní dovolenou v Bulharsku za skvělou cenu 11990 Kč včetně polopenze

Levná dovolená vyhledávač

Léto se blíží a mnoho z nás začíná přemýšlet, kam vyrazit na letní dovolenou. Pokud hledáte klidné místo, kde si odpočinete a užijete si pohodu a relax, pak byste měli zvážit pobyt v letovisku Zlaté Písky v Bulharsku.

Můžete se těšit na ubytování ve 3* hotelu Ljuljak s polopenzí, který se nachází kousek od pláže. Můžete se tak snadno zajít vykoupat nebo si prohlédnout největší bulharské letovisko.

Hotel Ljuljak nabízí dětské hřiště a bar u bazénu, kde si můžete vychutnat osvěžující nápoj po náročném dni na pláži. Pokud si chcete užít i noční život, do centra letoviska je to jen krátká procházka, a najdete zde restaurace, bary a obchody.

Zlaté Písky jsou oblíbené letovisko s písčitou pláží a pozvolným vstupem do vody, která se táhne na délku více než 3 km. Na pláži je turistům k dispozici množství vodních atrakcí, jako jsou například jízda na vodním skútru, paragliding nebo jízda na banánu. Ti, kdo mají rádi adrenalinové zážitky, mohou zkusit i skok padákem z výšky.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud se zajímáte o kulturní památky, tak v okolí letoviska najdete množství historických míst, jako jsou Katedrála svatého Alexandra Něvského nebo Růžový kostel v nedaleké Varně.

Zlaté Písky jsou také výchozím bodem pro výlety do nedalekých hor Stara Planina, kde se můžete projít přírodou a užít si nádherné výhledy.

Letovisko Zlaté Písky je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a pohodové prostředí pro svou letní dovolenou, ale zároveň chtějí mít možnost využít i dalších atrakcí a zážitků. Ubytování v hotelu Ljuljak nabízí pohodlné zázemí pro celou rodinu a vynikající polopenzi, která umožní ochutnat místní kuchyni. Pláž s pozvolným vstupem do vody a množstvím vodních atrakcí pak zajistí skvělé zážitky pro všechny.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s polopenzí

29.6.2023 – 5.7.2023

11990 Kč

obrazek 38
3* Ubytování:
Ljuljak – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Ljuljak
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 7 dní v termínu 29.6.2023 – 5.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Ljuljak a stavováním formou polopenze za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz