BulharskoUžijte si letní slunce a moře v bulharských Zlatých Pískách s ubytováním...

Užijte si letní slunce a moře v bulharských Zlatých Pískách s ubytováním v hotelu Detelina za skvělou cenu!

Levná dovolená vyhledávač

Jste připraveni na dokonalou letní dovolenou plnou slunce, písku a zábavy? Pokud ano, máme pro vás nabídku, kterou rozhodně neodmítnete! Právě teď si můžete zarezervovat týdenní pobyt v bulharském letovisku Zlaté Písky, a to v termínu od 17.8.2023 do 23.8.2023 za parádní cenu 14990 Kč. Ubytování zajišťuje 3* hotel Detelina, který nabízí program all inclusive. Navíc se letí přímo z Prahy!

Proč právě Zlaté Písky? Jedná se o jedno z nejoblíbenějších bulharských letovisek, které si získalo srdce mnoha návštěvníků díky své pohodové atmosféře a bohatému animačnímu programu. Hotel Detelina se navíc nachází v blízkosti restaurací, barů a obchodů, takže vám nic nebude chybět.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Když se budete chtít osvěžit v moři, stačí se projít asi 650 metrů na písčitou pláž, kde najdete pozvolný vstup do vody a možnost využití sprch a WC. Lehátka a slunečníky si můžete zapůjčit za poplatek. V samotném hotelu najdete recepci, restauraci, dva bary, fitness centrum a bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka, slunečníky a matrace vám budou k dispozici zdarma.

Tak na co ještě čekáte? Zarezervujte si svůj týden slunce, zábavy a relaxace v Bulharsku a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v letovisku Zlaté Písky!

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

first minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

17.8.2023 – 23.8.2023

14990 Kč

obrazek 21
3* Ubytování:
Detelina – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Detelina
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
pobytový

Tato nabídka (first minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 7 dní v termínu 17.8.2023 – 23.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Detelina a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— first minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz