TureckoTurecká riviéraUžijte si luxusní dovolenou na Turecké riviéře v 5* all inclusive hotelu...

Užijte si luxusní dovolenou na Turecké riviéře v 5* all inclusive hotelu za pouhých 9572 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máte plány na dovolenou? Co takhle strávit osm dní na Turecké riviéře v luxusním 5* hotelu Doganay Beach Club? Odlet z Prahy je naplánován na 11.4.2023 a návrat na 18.4.2023. Tento pobyt, včetně programu all inclusive a ubytování v hotelu, vás bude stát pouhých 9572 Kč.

Hotel Doganay Beach Club nabízí nespočet možností pro vaši zábavu a relaxaci. V rámci all inclusive programu můžete využívat hlavní restauraci i 3 a´la carte restaurace, kde si můžete pochutnat na rybách, turecké nebo italské kuchyni. Kromě toho má hotel několik barů, venkovní bazény, vnitřní bazén, aquapark, spa centrum, turecké lázně, saunu, masáže, kadeřnictví, fitness centrum, gymnastiku, billiard, stolní tenis, tenisový kurt, basketbal, fotbalové hřiště, plážový volejbal a fotbal, vodní sporty a animační program. Pokud by se vám stýskalo po domově, wifi internetové připojení vám pomůže zůstat v kontaktu s blízkými.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Poloha hotelu je další z jeho předností. Leží 4 km od města Konakli a 7 km od centra města Alanya. Pláž je od hotelu vzdálená pouhých 200 metrů a je dostupná podchodem. Na pláži jsou k dispozici zdarma slunečníky a lehátka, ručníky si můžete pronajmout za poplatek.

Jedná o skvělou nabídku pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v luxusním prostředí, vychutnat si krásy Turecké riviéry a zároveň si dopřát spoustu zábavy a odpočinku.

dovolená Turecko
dovolená Turecká riviéra

Levná dovolená Turecko, Turecká riviéra

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

11.4.2023 – 18.4.2023

9572 Kč

obrazek 9

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

5* Ubytování:
Doganay Beach Club – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Doganay Beach Club
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra na 8 dní v termínu 11.4.2023 – 18.4.2023 s ubytováním v 5* hotelu Doganay Beach Club včetně programu all inclusive za 9572 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra — | další nabídky od Invia.cz