BulharskoUžijte si prosluněnou dovolenou na Slunečném pobřeží za 5990 Kč!

Užijte si prosluněnou dovolenou na Slunečném pobřeží za 5990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Za parádní cenu 5990 Kč můžete strávit 8 dní na Slunečném pobřeží v Bulharsku! Dovolenou pořádá renomovaná cestovní kancelář Čedok a zahrnuje leteckou dopravu z Ostravy a ubytování na 8 nocí ve 3* hotelu Pliska Sunny Beach s vynikající snídaní. Hotel se nachází v jižní části letoviska, jen kousek od centra a cca 50 metrů od nádherné písčité pláže.

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a vlastním příslušenstvím, včetně koupelny se sprchou a toaletou. Pokoje jsou klimatizované, vybavené kabelovou televizí, telefonem, chladničkou a balkonem s krásným výhledem. Za příplatek a na vyžádání je k dispozici rodinný pokoj pro 4 osoby, skládající se ze dvou oddělených dvoulůžkových místností.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kromě toho hotel nabízí hostům recepci, směnárnu, restauraci, venkovní terasu a parkoviště. WiFi je k dispozici zdarma, stejně jako vynikající snídaně, která je součástí nabídky. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky za poplatek. Autobusová zastávka je vzdálena cca 850 metrů od hotelu, letiště Burgas pak cca 29 km. Takže pokud hledáte skvělou dovolenou za výhodnou cenu, hotel Pliska Sunny Beach na Slunečném pobřeží v Bulharsku je skvělou volbou!

dovolená Bulharsko
od Invia.cz

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

letecky na 8 dní

2.6.2023 – 9.6.2023

5990 Kč

obrazek 8

3* Ubytování:
Pliska Sunny Beach

další termíny
Pliska Sunny Beach

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Ostravy

Tato nabídka (Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní za 5990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


2.6.2023 – 9.6.2023 letecky z Prahy na 8 dní se snídaní za 5990 CZK— Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Pliska Sunny Beach — | další nabídky od Dovolena.cz