TuniskoDjerbaUžijte si slunce a vodní sporty na Djerbě za vynikající cenu 10590...

Užijte si slunce a vodní sporty na Djerbě za vynikající cenu 10590 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Toužíte na poslední chvíli po relaxu na pláži? Máme pro vás skvělou nabídku! Vydejte se na osm dní na Djerbu, do jednoho z nejkrásnějších míst Tuniska. Ubytujte se v 4* hotelu Djerba Resort s programem all inclusive. Letecky vyrazíte z Prahy a cena za celou dovolenou včetně ubytování, stravy a programu začíná na 10590 Kč.

Proč právě Djerba? Máte tu možnost využít bohaté sportovní vyžití, jako například tenisové kurty, fotbalové hřiště, petangovou dráhu a další. Pro milovníky wellness pak hotel nabízí saunu, masáže a tureckou lázeň. Pokud si chcete užít vodní radovánky, pak nezapomeňte na pláž, která je vzdálená pouhých 400 metrů od hotelu. Pozvolný vstup do moře je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří si chtějí jen tak odpočinout u vody. Na pláži najdete také bar s nealkoholickými nápoji, sprchy a WC. Pokud nechcete chodit pěšky, hotelový vláček vás odveze zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Djerba není jen o pláži. Pokud se vám bude chtít projít se po okolí, pak se vydejte do centra města Midoun, které je vzdálené pouhých 5 km. Autobusová zastávka je přímo u hotelu, takže se můžete snadno dostat do různých míst na Djerbě. Pokud potřebujete nakoupit nebo se najíst, pak nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdálené přibližně 500 metrů od hotelu. Letiště Djerba je vzdálené cca 25 km, takže se nemusíte bát, že byste ztratili příliš mnoho času cestováním.

Pokud hledáte rychlou a snadnou dovolenou s plnou výbavou, pak je Last minute dovolená na Djerbu ideální volbou pro vás. Užijte si slunce, moře a skvělou atmosféru v Tunisku za vynikající cenu.

dovolená Tunisko
dovolená Djerba

Levná dovolená Tunisko, Djerba

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

15.4.2023 – 22.4.2023

10590 Kč

Tunisko, Djerba, Djerba Resort

4* Ubytování:
Djerba Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Djerba Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 8 dní v termínu 15.4.2023 – 22.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Djerba Resort a programem all inclusive za 10590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz