BulharskoUžijte si Slunečné Pobřeží v Bulharsku: 8 dní ve 4* hotelu s...

Užijte si Slunečné Pobřeží v Bulharsku: 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 9644 Kč! Odlet z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Se slevou 37% můžete právě teď zakoupit atraktivní 4* zájezd do Bulharska. Tato lákavá nabídka zahrnuje osm dní v oblíbeném letovisku Slunečné Pobřeží s termínem pobytu od 31. srpna do 7. září 2023. Celý balíček včetně ubytování v komfortním hotelu Azzuro se stravováním formou all inclusive a letecké dopravy z Prahy je dostupný za parádní cenu 9644 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Azzuro je skvělým výchozím bodem pro objevování místních krás. Kromě relaxace na nedotčené pláži máte jedinečnou příležitost poznat místní kulturu a historii. Během pobytu si můžete užít výlety do blízkého okolí, jako je například návštěva historického města Nesebar, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Pro milovníky přírody a krásných panoramat je zde národní park Strandsža s unikátní flórou a faunou. Pokud jde o chuťové buňky, bulharská kuchyně ohromí svými lahodnými pokrmy, jako je například čevabčiči, banicka či tradiční jogurt s medem. Zkrátka, zájezd do Bulharska nabízí nejen relaxaci u moře, ale i bohaté zážitky z objevování této malebné destinace.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

31.8.2023 – 7.9.2023

9644 Kč

Levná dovolená v hotelu Azzuro - Bulharsko, Slunečné Pobřeží

Ubytování:
Azzuro

Azzuro
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 31.8.2023 – 7.9.2023 s ubytováním v hotelu Azzuro a programem all inclusive za 9644 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz