PortugalskoMadeiraUžijte si slunečnou dovolenou na Madeiře ve 3* hotelu s polopenzí za...

Užijte si slunečnou dovolenou na Madeiře ve 3* hotelu s polopenzí za neuvěřitelnou cenu 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Toužíte po slunečných plážích a pohodovém odpočinku na dovolené? Máme pro vás skvělou nabídku levného pobytu na Madeiře! Vydejte se na 8denní zájezd v termínu 17.4.2023 – 24.4.2023 a užijte si ubytování ve 3* hotelu Montemar Palace s polopenzí za neuvěřitelnou cenu 9990 Kč. Odlet je přímo z Prahy a pobyt zahrnuje i dopravu z letiště do hotelu.

Hotelový komplex se nachází na severním pobřeží ostrova, v nádherné zahradě na útesu s výhledem na oceán. Pokoje jsou moderně vybaveny a mají vlastní koupelnu, klimatizaci, SAT/TV a balkon. Kromě toho si můžete za příplatek objednat trezor a minibar. Děti jsou vítány a pro nejmenší je k dispozici postýlka.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V hotelu najdete mnoho dalšího vybavení, jako například restauraci, dva bary a terasu s bazénem. K dispozici jsou také lehátka u bazénu, slunečníky a osušky za vratnou kauci. Pro ty, kteří nechtějí strávit celý den v hotelu, je v blízkosti městečko Ponta Delgada s několika obchody a bary a koupaliště Complexo Balnear da Ponta Delgada s bazénem a vstupem do oceánu.

Tuto skvělou nabídku pro vás připravila cestovní kancelář Čedok. Užijte si krásy Madeiry a prožijte nezapomenutelnou dovolenou s rodinou nebo přáteli. Zarezervujte si své místo ještě dnes a nechte se hýčkat!

dovolená Portugalsko
od Invia.cz

Levná dovolená Portugalsko, Madeira

letecky na 8 dní s polopenzí

17.4.2023 – 24.4.2023

9990 Kč

obrazek 28

3* Ubytování:
Montemar Palace
hodnocení 4,3 z 5 – výborné

další termíny
Montemar Palace

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Portugalsko, Madeira na 8 dní s polopenzí za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Portugalsko, Madeira, Montemar Palace — | další nabídky od Dovolena.cz