MadeiraUžijte si v květnu luxusní all inclusive dovolenou na Madeiře za 20690...

Užijte si v květnu luxusní all inclusive dovolenou na Madeiře za 20690 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Právě teď můžete využít skvělé nabídky na last minute dovolenou na portugalském ostrově Madeira. Konkrétně se jedná o 9denní pobyt v termínu 19.5.2023 – 27.5.2023 v hotelu Savoy Calheta Beach, který se nachází přímo u zlaté písečné pláže v chráněné lokalitě s unikátním mikroklimatem. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu s programem all inclusive za velmi příznivých 20690 Kč. Odlet je z Prahy a během několika hodin si můžete užívat slunce a moře.

Hotel Savoy Calheta Beach je rodinný hotelový komplex, který se nachází v klidné oblasti mezi majestátními horami a písčitou pláží Calheta. Centrum města je vzdáleno asi 2,5 km a hlavní město Funchal pak přibližně 33 km od hotelu. Přestože je hotel v klidné lokalitě, najdete zde několik místních obchodů a barů, které jsou asi 20 metrů od místa pobytu.

Pláž je jen kousek od hotelu a nabízí pozvolný vstup do moře, což je ideální zejména pro rodiny s dětmi. Slunečníky, lehátka a matrace jsou k dispozici za poplatek. Pokud si chcete dopřát osvěžující nápoj nebo lehké občerstvení, můžete navštívit bar na pláži, který je otevřený v hlavní sezóně.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotelový komplex nabízí vstupní halu, recepci, výtahy, hlavní restauraci, à la carte rybí restauraci, tři bary, konferenční místnost, terasu s výhledem na pláž a WiFi zdarma. Za poplatek můžete využít parkoviště, půjčovnu aut, bazén, dětské brouzdaliště a krytý vyhřívaný bazén. Slunečníky, lehátka a osušky u bazénu jsou k dispozici zdarma.

Pokud tedy hledáte last minute dovolenou s ubytováním přímo u pláže, all inclusive programem a unikátním mikroklimatem, nemusíte hledat dál. Vydejte se do hotelu Savoy Calheta Beach na portugalském ostrově Madeira a užijte si nádherný pobyt v klidné lokalitě mezi horami a mořem.

dovolená Madeira
dovolená Calheta

Levná dovolená Madeira, Calheta

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

19.5.2023 – 27.5.2023

20690 Kč

obrazek 46

4* Ubytování:
Savoy Calheta Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Savoy Calheta Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Madeira, Calheta na 9 dní v termínu 19.5.2023 – 27.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Savoy Calheta Beach a programem all inclusive za 20690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Madeira


— last minute dovolená Madeira, Calheta — | další nabídky od Invia.cz