ŘeckoUžijte si v létě luxusní dovolenou na Rhodosu s all inclusive za...

Užijte si v létě luxusní dovolenou na Rhodosu s all inclusive za 25590 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Akti Imperial Deluxe Resort & Spa na Rhodosu je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní dovolenou plnou pohody a komfortu. Ubytování v tomto 5* hotelu s programem all inclusive za pouhých 25590 Kč na 7 dní (termín 6.7.2023 – 12.7.2023) vás příjemně překvapí. Letecky z Prahy se dostanete přímo do letoviska Ixia, kde se hotel nachází.

Hotel Akti Imperial Deluxe Resort & Spa nabízí moderní pokoje s veškerým vybavením pro vaše pohodlí. K dispozici je 8 restaurací a 5 barů, kde si můžete vychutnat delikátní pokrmy a nápoje. Navíc si můžete užít relaxaci u jednoho ze 4 bazénů nebo na písčito-oblázkové pláži, která je od hotelu vzdálena jen cca 80 metrů. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V blízkosti hotelu Akti Imperial Deluxe Resort & Spa se nachází centrum letoviska Ixia s obchůdky, tavernami a bary. Město Rhodos je vzdálené přibližně 4 km a letiště Rhodos cca 12 km. Pláž je přístupná po místní komunikaci. Vstup do moře je sice strmější, ale pláž je vybavena barem, sprchami a WC.

Akti Imperial Deluxe Resort & Spa na Rhodosu nabízí vše, co si můžete přát pro skvělou dovolenou plnou relaxace, zábavy a pohody.

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

first minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

6.7.2023 – 12.7.2023

25590 Kč

Řecko, Rhodos, Akti Imperial Deluxe Resort & Spa

5* Ubytování:
Akti Imperial Deluxe Resort & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Akti Imperial Deluxe Resort & Spa
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
pobytový

Tato nabídka (first minute dovolená Řecko, Rhodos na 7 dní v termínu 6.7.2023 – 12.7.2023 s ubytováním v 5* hotelu Akti Imperial Deluxe Resort & Spa včetně programu all inclusive za 25590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— first minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz