ChorvatskoUžijte si za 15990 Kč plážovou dovolenou na Makarské riviéře ve 4*...

Užijte si za 15990 Kč plážovou dovolenou na Makarské riviéře ve 4* hotelu s programem all inclusive!

Levná dovolená vyhledávač

Levný zájezd do Chorvatska je výhodnou nabídkou pro ty, kdo hledají krásné místo pro odpočinek a relaxaci. Nabídka zahrnuje 8denní pobyt v hotelu Quercus, který se nachází v centru rybářského městečka Drvenik, v jižní části Makarské riviéry. Program all inclusive, který je součástí nabídky, zahrnuje snídaně, obědy, večeře a neomezené množství místních nápojů.

Drvenik je oblíbeným turistickým cílem, který láká návštěvníky krásnými oblázkovými plážemi, borovicovým stínem a klidem. Hotel Quercus je situován cca 50 metrů od nádherné pláže, která je ideální pro koupání a opalování. V městečku najdete také obchody, směnárny, restaurace a bary.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Quercus je moderní 4* hotel, který nabízí pohodlné a prostorné klimatizované pokoje s výhledem do okolí. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/sat a minibarem (za poplatek). Pro děti je k dispozici dětský klub, dětské hřiště a venkovní bazén se sladkou vodou a dětskou částí. V hotelu také najdete restauraci, terasu, kavárnu, bary a WiFi připojení. Za poplatek je k dispozici trezor na recepci a dětská postýlka na vyžádání. Hotel Quercus je ideálním místem pro dovolenou v Chorvatsku plnou relaxace, odpočinku a zábavy.

dovolená Chorvatsko
od Invia.cz

Levná dovolená Chorvatsko, Drvenik

letecky na 8 dní s all inclusive

10.6.2023 – 17.6.2023

15990 Kč

obrazek 3

4* Ubytování:
Hotel Quercus
hodnocení 4,1 z 5 – výborné

další termíny
Hotel Quercus

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Chorvatsko, Drvenik na 8 dní s all inclusive za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


1.7.2023 – 8.7.2023 letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive za 23020 CZK— Chorvatsko, Drvenik, Hotel Quercus — | další nabídky od Dovolena.cz