EgyptVelikonoční dovolená v Hurghadě: Egypt s all inclusive letecky z Ostravy za...

Velikonoční dovolená v Hurghadě: Egypt s all inclusive letecky z Ostravy za 11090 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Prožijte nezapomenutelnou velikonoční dovolenou v Egyptě v populárním letovisku Hurghada. V termínu 23. 3. – 29. 3. 2024 si zde můžete užít týdenní pobyt s ubytováním ve 3* hotelu Dexon Roma, který nabízí all inclusive stravování a disponuje vlastním aquaparkem. Odlet je z Ostravy a cena činí díky slevě ve vvýši 47% pouze 11090 Kč. Zájezd pořádá cestovní kancelář Blue Style. Nabídka je ideální pro rodiny s dětmi.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je největším egyptským turistickým centrem s dlouhými písčitmi plážemi a vynikajícími podmínkami pro potápění a šnorchlování. Kromě vodních radovánek se tu můžete věnovat i suchozemským aktivitám. Oblíbené jsou například jízdy na velbloudech, pouštní jeep expedice nebo jízda na čtyřkolkách. Nenechte si ujít ani ponorku Sindbad, která vám umožní nahlédnout do podmořského světa bez toho, abyste se namočili. Pro milovníky hvězd budou ideální astronomické noci v poušti, kde můžete pozorovat hvězdnou oblohu bez rušivých světel města. A pro ty, kdo chtějí zažít pravou egyptskou kulturu, tu jsou večeře s beduíny, při kterých můžete ochutnat tradiční egyptské pokrmy​.

Egypt, Hurghada - 3* hotel Dexon Roma

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.