TuniskoVydejte se do Hammametu v Tunisku! 8 dní ve 4* hotelu Le...

Vydejte se do Hammametu v Tunisku! 8 dní ve 4* hotelu Le Hammamet s programem all inclusive za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máte chuť vyrazit v nadcházejících dnech na dovolenou k moři, ale stále nevíte, kam? Co takhle navštívit Tunisko a prozkoumat krásy města Hammamet? Cestovní kancelář EXIMtours nabízí právě teď lákavou možnost levné dovolené v Tunisku s termínem pobytu 25.4.2023 – 2.5.2023. Během 8 dní se můžete ubytovat v pohodlném 4* hotelu Le Hammamet, který se nachází v klidném prostředí a má exotickou zahradu.

Během pobytu se můžete těšit na širokou škálu služeb a pohodlně vybavené pokoje. Pokud se rozhodnete pro program all inclusive, máte jistotu, že vaše strava, nápoje a animační programy budou zahrnuty v ceně. Celková cena za pobyt na osobu činí pouhých 7990 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hammamet je oblíbené turistické město Tuniska a nabízí mnoho možností pro vodní sporty a prohlídky kulturních památek. Výlet do této destinace bude nejen relaxační, ale také plný nezapomenutelných zážitků. Pokud chcete zažít opravdovou dovolenou, rozhodně neváhejte a zarezervujte si své místo co nejdříve.

dovolená Tunisko
od Invia.cz

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

letecky na 8 dní s all inclusive

25.4.2023 – 2.5.2023

7990 Kč

obrazek 60

4* Ubytování:
Le Hammamet
hodnocení 3,9 z 5 – výborné

další termíny
Le Hammamet

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Tunisko, Hammamet na 8 dní s all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


25.4.2023 – 2.5.2023 letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive za 7990 CZK


— Tunisko, Hammamet, Le Hammamet — | další nabídky od Dovolena.cz