TuniskoVydejte se na exotickou all inclusive dovolenou do Tuniska na 8 dní...

Vydejte se na exotickou all inclusive dovolenou do Tuniska na 8 dní za skvělou cenu 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si v nadcházejících dnech levnou dovolenou v tuniském letovisku Monastir. Dovolená se koná v termínu 15.7.2023 – 22.7.2023 a za neuvěřitelnou cenu 11990 Kč získáte ubytování ve 3* hotelu Houda Golf & Beach Club s programem all inclusive a leteckou dopravou z Prahy. Tento hotel se nachází přímo u písečné pláže v turistické oblasti Monastir – Skanes a je ideální pro rodiny s dětmi.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Houda Golf & Beach Club vás potěší svou vybaveností. Můžete využívat aquapark, který je součástí hotelu. Pro golfisty je kousek od hotelu k dispozici golfové hřiště s 18 jamkami. Během svého pobytu si tak můžete užít nejen relaxaci na pláži, ale také si zahrát oblíbený sport. Monastir sám o sobě je atraktivní destinací, která nabízí mnoho zajímavých míst k prozkoumání. Můžete navštívit například historickou pevnost Ribat nebo se procházet úzkými uličkami starého města. V blízkosti se také nachází město Sousse s bohatou historií a zajímavými památkami. Tato dovolená v Tunisku vás zaručeně nadchne svou pestrou nabídkou aktivit a krásami tohoto regionu. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost pro levnou dovolenou v Tunisku.

dovolená Tunisko
dovolená Monastir

Levná dovolená Tunisko, Monastir

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

15.7.2023 – 22.7.2023

11990 Kč

Last minute Houda Golf & Beach Club, Tunisko, Monastir, Monastir

3* Ubytování:
Houda Golf & Beach Club – ukázat na mapě
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

Houda Golf & Beach Club
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Monastir na 8 dní v termínu 15.7.2023 – 22.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Houda Golf & Beach Club a programem all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Monastir — | další nabídky od Invia.cz