TuniskoDjerbaVyražte v dubnu na levnou dovolenou do Tuniska na ostrov Djerba -...

Vyražte v dubnu na levnou dovolenou do Tuniska na ostrov Djerba – 8 dní s all inclusive za 9990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Hledáte ideální kombinaci exotiky, kultury a relaxace? Pokud ano, mohl by vás zaujmout tento levný last minute zájezd na ostrov Djerba v Tunisku, který se uskuteční v termínu 13. – 20. dubna 2024 a zavede vás do útulného 4* hotelu Seabel Aladin Djerba se stravováním formou all inclusive. Cena dovolené činí 9990 Kč a odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Djerba je známý svou přátelskou atmosférou a bohatou kulturou. Je ideálním místem pro každého, kdo hledá kombinaci relaxace a objevování nových kultur. Ve městě Houmt Souk můžete prozkoumat tradiční trhy s řemeslnými výrobky, kořením a textilem. Historie ostrova je pak zachycena v památkách jako je například pevnost Borj El Kebir, která stojí za návštěvu kvůli svému historickému významu a nádherným výhledům na moře. Na ostrově si můžete užít i řadu aktivit pro milovníky přírody a adrenalinových sportů, včetně potápění nebo windsurfingu. Kromě toho byste neměli vynechat návštěvu synagogy El Ghriba, jednoho z nejstarších židovských poutních míst, které odhaluje multikulturní dědictví ostrova. Djerba je destinací, která nabízí nezapomenutelné zážitky a relaxaci ve středomořském stylu.

Levná dovolená ve 4* hotelu Seabel Aladin Djerba - Tunisko, Djerba, Aghir

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 8 dní v termínu 13.4.2024 – 20.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Seabel Aladin Djerba a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz