ZanzibarZ Prahy na Zanzibar: 9 dnů s polopenzí za 16990 Kč -...

Z Prahy na Zanzibar: 9 dnů s polopenzí za 16990 Kč – sleva 51%

Levná dovolená vyhledávač

Pokud právě teď sháníte last minute dovolenou, Zanzibar může být vaší příští destinací. V termínu od 4. do 12. listopadu 2023 nabízí cestovní kancelář Čedok levný pobyt na tomto ostrově s ubytováním ve 4* hotelu Sea View Lodge, který se nachází v oblasti Jambiani. Hotelový komplex disponuje 18 pokoji a přímým přístupem k pláži, kde jsou pro hosty lehátka a slunečníky bez dalších poplatků. Cena zájezdu činí 16990 Kč, což představuje 51% slevu z původní ceny, a zahrnuje polopenzi. Letecká doprava je zajištěna z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zanzibar je ostrov plný historie a kultury, který nabízí rozmanité aktivity pro turisty. V hlavním městě Stone Town, které je na seznamu světového dědictví UNESCO, můžete navštívit historické památky jako je Dům divů nebo pevnost Old Fort. Pro milovníky přírody je tu možnost výletů do lesa Jozani, domova endemických druhů opic colobus. Obdivovatelé mořského života by neměli vynechat šnorchlování nebo potápění u korálových útesů. Trhy ve Stone Town jsou zas místem, kde můžete zakoupit místní produkty a poznat zdejší kuchyni.

dovolená Zanzibar
dovolená

Levná dovolená na Zanzibaru

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s polopenzí

4.11.2023 – 12.11.2023

16990 Kč

Levná dovolená v hotelu Sea View Lodge (Jambiani) - Zanzibar

4* Ubytování:
Sea View Lodge (Jambiani) – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Sea View Lodge (Jambiani)
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Zanzibar na 9 dní v termínu 4.11.2023 – 12.11.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Sea View Lodge (Jambiani) a stavováním formou polopenze za 16990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Zanzibar


— last minute dovolená Zanzibar — | další nabídky od Invia.cz