BulharskoZa parádní cenu 5990 Kč: Červnová last minute dovolená na Zlatých Píscích

Za parádní cenu 5990 Kč: Červnová last minute dovolená na Zlatých Píscích

Levná dovolená vyhledávač

Za parádní cenu 5990 Kč si můžete užít last minute dovolenou na bulharských Zlatých Píscích. Nabídka zahrnuje 8denní pobyt v hotelu Shipka s ubytováním ve 3* kategorii včetně snídaně. Hotel se nachází blízko centra. Nabízí krytý bazén, velký venkovní bazén a dětský bazén s nádherným panoramatickým výhledem. Ubytování zahrnuje dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, vlastní koupelnou, klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem s výhledem na moře. Dovolenou pořádá Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Shipka je umístěn v jižní části Zlatých Písků, cca 200 metrů od centra s restauracemi, obchody a je blízko letiště Varna. Pláž je vzdálena také 200 metrů od hotelu a můžete si zde pronajmout slunečníky a lehátka. Vybavení hotelu zahrnuje vstupní halu, recepci, bazény, restaurace, bary, konferenční místnost, obchody a bezplatné parkování. WiFi je zdarma.

Hotel Shipka je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci na bulharském pobřeží. Dovolenou si můžete zarezervovat prostřednictvím odkazu výše.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

6.6.2023 – 13.6.2023

5990 Kč

obrazek 38

3* Ubytování:
Shipka – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Shipka
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 6.6.2023 – 13.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Shipka včetně snídaně za 5990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz