ChorvatskoZájem o jízdenky do Chorvatska rychle roste

Zájem o jízdenky do Chorvatska rychle roste

Levná dovolená vyhledávač

Zájem o jízdenky do Chorvatska rychle roste. Prodáno je už téměř 20 tisíc rezervací, denně se prodají stovky nových jízdenek

Kolem 400 nových jízdenek aktuálně každý den prodává RegioJet na své letní vlakové spoje do chorvatského Splitu a Rijeky. První spoj vyrazí v pátek 28. 5. – nyní je prodáno už téměř 20 tisíc jízdenek.

„S blížícím se létem a s tím, jak Chorvatsko stanovilo jasné podmínky pro příjezd, kdy dovolenkářům bude stačit jenom antigenní test, prodej jízdenek ve druhé polovině dubna výrazně zrychlil,“ říká Ivana Sachsová, ředitelka vlakové a autobusové dopravy RegioJet a dodává: „Denně prodáme stovky jízdenek a některé spoje už jsou zcela vyprodány. Je vidět, že Češi i letos pojedou na dovolenou do Chorvatska vlakem.“

Jízdenky do Chorvatska jsou letos, stejně stejně jako loni, naceněny výjimečně nízko – za jednosměrnou jízdenku včetně rezervace a všech služeb – pro cestu ve voze se sedačkami zaplatí cestující na trase do Rijeky cenu od 590 Kč; za jízdenku ve spacím voze pak cenu od 790 Kč. Na trase do Splitu pak ceny začínají na 890 Kč za sedačku a na 1090 Kč za cestu ve spacím voze.

Novinkou je v letošním roce také to, že kromě pobřeží budou chorvatské vlakové spoje RegioJet směřovat také do hlavního města Zahřebu nebo do maďarské metropole Budapešti, které jsou rovněž destinacemi, kam a odkud si cestující kupují jízdenky. Ve spolupráci s chorvatskými železnicemi HŽ PP nabídne RegioJet ve vozech se sedačkami také vnitrostátní jízdenky na chorvatském území v úsecích Záhřeb – Split a Záhřeb – Rijeka.

Dovolená v Chorvatsku vlakem včetně ubytování od 2990 Kč zde

„Velmi si vážíme spolupráce s chorvatskými drahami HŽ – staly se pro nás partnerem, se kterým plánujeme rozvíjet úzkou spolupráci,“ dodává Ivana Sachsová, ředitelka RegioJet.

V ceně jízdenky do Chorvatska je vždy zahrnutá zdarma rezervace místa a veškerý palubní servis, který cestující dostanou během cesty – včetně balené vody Rajec, kávy a drobné snídaně zdarma, připojení k internetu nebo k zábavnímu portálu zdarma a využití dalších palubních služeb.

V nabídce jsou kromě míst na sedačkách ve vozech Astra (velkoprostorové vozy s obrazovkami v sedačkách) také kupé ve spacích vozech, kde je možné si rezervovat jak jednotlivá místa v kupé tak vybírat například z tichého kupé, nebo si případně zarezervovat celé kupé pro uzavřenou skupinu cestujících.

RegioJet sleeping 3

Jízdenky do Chorvatska je možné si zarezervovat přímo také do dalších míst na chorvatském pobřeží – návazné autobusové spoje pak ze stanic Rijeka, Split a Gračac obslouží všechny významné dovolenkové destinace na chorvatském pobřeží Jadranu.

Dovolená v Chorvatsku vlakem včetně ubytování od 2990 Kč zde

Novinkou pak budou návazné autobusové spoje do letovisek Kotor v Černé Hoře a Neum v Bosně a Hercegovině.

jízdenky do Chorvatska | levná dovolená