TuniskoZájezd do Monastiru, Tunisko: Ubytování ve 4* hotelu s ultra all inclusive,...

Zájezd do Monastiru, Tunisko: Ubytování ve 4* hotelu s ultra all inclusive, odlet z Prahy. Cena 9790 Kč.

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz se právě teď objevil parádní zájezd do Tuniska se slevou 52%! Pokud máte chuť na vzrušující dobrodružství, pak byste neměli minout tuto jedinečnou příležitost. Termín 29.8.2023 – 4.9.2023 slibuje týdenní pobyt v překrásném městě Monastir, kde na vás čeká ubytování ve 4* hotelu Monarque Club Rivage s programem ultra all inclusive za jedinečných 9790 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tuniské letovisko Monastir je destinací, která nabízí nejen krásné pláže a teplé moře, ale také bohatou historii a kulturu. Navštivte Ribat, starobylou pevnost postavenou v 8. století, která byla kdysi strategickým obranným bodem a dnes je považována za jednu z nejdůležitějších historických památek v zemi. Pokud máte rádi archeologii, pak amfiteátr v El Djemu vás ohromí svou velikostí a zachovalostí. Pro milovníky trhů a nakupování je tady Medina, starobylý tržní komplex s úzkými uličkami a pestrou nabídkou místních produktů a řemesel. A nezapomeňte ochutnat i místní kulinářské speciality, jako je tajine nebo kuskus.

dovolená Tunisko
dovolená Monastir

Levná dovolená Tunisko, Monastir

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

29.8.2023 – 4.9.2023

9790 Kč

Levná dovolená v hotelu Monarque Club Rivage - Tunisko, Monastir

4* Ubytování:
Monarque Club Rivage
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

Monarque Club Rivage
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Monastir na 7 dní v termínu 29.8.2023 – 4.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Monarque Club Rivage včetně programu all inclusive za 9790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Monastir — | další nabídky od Invia.cz