TuniskoZájezd do Tuniska: 8 dní v Hammametu s all inclusive letecky z...

Zájezd do Tuniska: 8 dní v Hammametu s all inclusive letecky z Prahy za 10390 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Se slevou 49% pořídíte právě teď levný zájezd do tuniského letoviska Hammamet. Tento nabídka zahrnuje týdenní pobyt od 28. srpna do 4. září 2023 s ubytováním ve 3* hotelu Les Colombes a programem all inclusive za parádní cenu 10390 Kč. V ceně je zahrnuta i letecká doprava z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hammamet je známý svými historickými kořeny a pestrobarevnou kulturou, která láká návštěvníky k procházkám po úzkých uličkách mediny. Nenechte si ujít návštěvu místního trhu, kde můžete ochutnat autentickou tuniskou kuchyni a zakoupit tradiční suvenýry. Příznivci historie a architektury ocení prohlídku medresy, islámské náboženské školy vyššího typu, která zaujme svými zdobenými stropy a malebnými nádvořími. Pokud toužíte po osvěžení, místní pláže s jemným pískem a azurovým mořem jsou ideálním místem pro relaxaci. Hammamet nabízí pestrý mix kultury, historie a krásného prostředí.

dovolená Tunisko
dovolená Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

28.8.2023 – 4.9.2023

10390 Kč

Levná dovolená v hotelu Les Colombes - Tunisko, Hammamet, Mrezga

3* Ubytování:
Les Colombes – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Les Colombes
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 8 dní v termínu 28.8.2023 – 4.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Les Colombes a programem all inclusive za 10390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz