TuniskoDjerbaZájezd do Tuniska: Djerba - 8 dní all inclusive v hotelu Venice...

Zájezd do Tuniska: Djerba – 8 dní all inclusive v hotelu Venice Beach za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Co takhle levná dovolená v Tunisku? Pokud hledáte skvělou dovolenou s rodinou na malebném ostrově, Djerba je pro vás ideální volbou. Můžete si užít 8 dní v termínu 14.7.2023 – 21.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Venice Beach a programem all inclusive za skvělou cenu 9990 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Venice Beach je příjemný rodinný hotel s klubovou atmosférou, který vás okouzlí svým tradičním maurským stylem. Je rozmístěný do několika budov a nabízí spolehlivé služby a veškeré pohodlí, které ke spokojené dovolené patří. Hotelová pláž je vzdálena pouze 450 metrů a dostanete se k ní pěšky nebo bryčkou.

Djerba je známá svými písečnými plážemi a křišťálově čistým mořem. Můžete se vydat na procházku úzkými uličkami města Houmt Souk a poznat atmosféru tradičního tuniského života. Nezapomeňte navštívit místní trhy, kde si můžete zakoupit suvenýry a ochutnat místní speciality. Pokud máte rádi vodní sporty, Djerba nabízí širokou škálu aktivit, jako je potápění, šnorchlování nebo jízda na windsurfingu. Tunisko je opravdu jedinečnou destinací, která splní očekávání každého cestovatele.

dovolená Tunisko
od Invia.cz

Levná dovolená Tunisko, Djerba

letecky na 8 dní s all inclusive

14.7.2023 – 21.7.2023

9990 Kč

Dovolená Tunisko, Djerba a Zarzis, Djerba

3* Ubytování:
Venice Beach

další termíny
Venice Beach

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Tunisko, Djerba na 8 dní s all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


15.7.2023 – 22.7.2023 letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive za 9990 CZK


— Tunisko, Djerba, Venice Beach — | další nabídky od Dovolena.cz