Kanárské ostrovyZájezd na Kanárské ostrovy: Tenerife letecky z Prahy na 8 dní za...

Zájezd na Kanárské ostrovy: Tenerife letecky z Prahy na 8 dní za 12800 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se koncem srpna za levnou dovolenou na kanárský ostrov Tenerife a objevte kouzlo této unikátní destinace. V termínu od 23. srpna do 30. srpna 2023 pro vás máme skvělou nabídku – 8denní zájezd s ubytováním ve 3* hotelu Teneguia za pouhých 12800 Kč. V ceně je zahrnuta letecká doprava z Prahy a transfer z letiště na místo ubytování. Hotel Teneguia se nachází v severní části ostrova, v letovisku Puerto de la Cruz, 90 km od letiště.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tenerife je jedinečný ostrov s mnoha zajímavostmi a atrakcemi. Návštěvníci mohou objevovat nádhernou přírodu s vulkanickými plážemi, obdivovat krásné sopky a prozkoumat národní parky s bohatou faunou a flórou. Navštivte ikonickou sopku Pico de Teide, nejvyšší horu Španělska, a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu. Pokud máte rádi vodní radovánky, pak zkuste některé z mnoha vodních sportů, které ostrov nabízí. Kromě toho si můžete užít také malebné vesnice s tradiční atmosférou, vynikající místní kuchyni a zajímavé kulturní akce. Tenerife je ideálním místem pro každého, kdo hledá dovolenou plnou dobrodružství, relaxace a poznávání nových kultur.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife

letecky na 8 dní

23.8.2023 – 30.8.2023

12800 Kč

TENEGUIA, Španělsko, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

3* Ubytování:
Teneguia
hodnocení 3,8 z 5 – výborné

další termíny
Teneguia

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní za 12800 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Kanárské ostrovy, Tenerife, Teneguia — | další nabídky od Dovolena.cz