ŘeckoKrétaZájezd na Krétu: 7 dní, all inclusive, 45% sleva! Odlet z Prahy...

Zájezd na Krétu: 7 dní, all inclusive, 45% sleva! Odlet z Prahy 24.8.2023.

Levná dovolená vyhledávač

S cestovní kanceláří Blue Style můžete vyrazit na nezapomenutelnou last minute dovolenou na ostrov Kréta v Řecku. Tento týdenní zájezd se uskuteční v termínu od 24. do 30. srpna 2023 a zahrnuje ubytování v příjemném 3* hotelu Eri Village – Sun Bay s programem all inclusive. Cena činí 15990 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy. Navíc zahrnuje slevu 45%, což činí tuto nabídku ještě lákavější.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kréta je jedním z nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře. S pestrou historií sahající až do minojské doby, se Kréta může pochlubit mnoha historickými památkami, jako je slavný palác Knossos nebo klášter Arkadi. Pro milovníky přírody a krásného pobřeží jsou tu úchvatné pláže, malebná jezera a soutěsky, jako je Samaria, která je nejdelší soutěskou v Evropě. Kréta také nabízí skvělé možnosti pro vodní sporty a v místních tavernách můžete ochutnat i tradiční řeckou kuchyni. Vydejte se na tuto dobrodružnou dovolenou a objevte krásy Řecka.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

24.8.2023 – 30.8.2023

15990 Kč

Levný zájezd do hotelu Eri Village - Sun Bay, Řecko, Kréta, Limenas Chersonisou

3* Ubytování:
Eri Village – Sun Bay – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Eri Village – Sun Bay
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 7 dní v termínu 24.8.2023 – 30.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Eri Village – Sun Bay a programem all inclusive za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz