ŘeckoZájezd na ostrov Limnos v Řecku: Klidné prostředí, bohatá historie a polopenze...

Zájezd na ostrov Limnos v Řecku: Klidné prostředí, bohatá historie a polopenze za 14190 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Už zítra se můžete vydat letecky z Prahy na levný 12denní zájezd do Řecka na ostrov Limnos. Tento malebný ostrov, ležící v Egejském moři, nabízí nejen krásné pláže a slunné počasí, ale také bohatou historii a příjemnou atmosféru. Pokud si vyberete termín od 23.6.2023 do 4.7.2023, čeká vás ubytování v pohodlném 3* hotelu Para Thin Alos s polopenzí. Cena zájezdu je 14190 Kč a momentálně zbývají poslední volná místa.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Para Thin Alos je ideálním místem pro ubytování na ostrově Limnos. Jeho výhodná poloha umožňuje snadný přístup k pláži, která je od něho vzdálená doslova jen pár kroků. V hotelu panuje přátelská rodinná atmosféra, která vám zaručí pohodlný a příjemný pobyt.

Během svého pobytu na ostrově Limnos nezapomeňte navštívit okolní vyhlášené taverny, kde si můžete vychutnat místní gastronomii. Pro milovníky historie jsou zde také zajímavé archeologické památky, jako je hrad Myrina a antické město Poliochni, které stojí za prozkoumání.

Vydejte se na dovolenou na ostrov Limnos a zažijte klidné prostředí, přátelskou atmosféru a bohatou historii tohoto kouzelného řeckého ostrova. Nechte se okouzlit jeho krásnými plážemi a objevte autentičnost řecké kultury.

dovolená Řecko
dovolená Limnos

Levná dovolená Řecko, Limnos

last minute

letecky z Prahy na 12 dní s polopenzí

23.6.2023 – 4.7.2023

14190 Kč

obrazek 132

3* Ubytování:
Para Thin Alos – ukázat na mapě
hodnocení 4.6 z 5 – skvělé

Para Thin Alos
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Limnos na 12 dní v termínu 23.6.2023 – 4.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Para Thin Alos a stavováním formou polopenze za 14190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Limnos — | další nabídky od Invia.cz