ŘeckoZajímavá last minute dovolená na Kosu v hotelu Roseland's s 40% slevou...

Zajímavá last minute dovolená na Kosu v hotelu Roseland’s s 40% slevou za 9990!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte ideální last minute dovolenou v termínu od 21.5.2023 do 28.5.2023, můžeme Vám doporučit řecký ostrov Kos, konkrétně hotel Roseland’s. Tento 3* hotel se nachází pouhých 600 metrů od krásné písčito-oblázkové pláže a nabízí ubytování ve formě polopenze za skvělou cenu 9990 Kč. Odlet je z Prahy. A to není vše – cena zahrnuje i slevu 40%, takže si můžete užít luxusní dovolenou za nízkou cenu.

Hotel Roseland’s nabízí dobrou úroveň služeb, sportovní aktivity a zábavu pro celou rodinu. Zastávka místní dopravy se nachází přímo u hotelu, což vám umožní snadný přístup ke všem zajímavým místům. V okolí hotelu najdete taverny a bary, kde se můžete pobavit a ochutnat místní speciality.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kos je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Hotel Roseland’s se nachází v centru letoviska Marmari, ale přesto na klidném a tichém místě. Pokud máte chuť na výlet, můžete navštívit město Kos, které je vzdálené pouhých 14 km. Pláž, která je vzdálená cca 700 metrů, je písečná a má pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek cca 7 EUR. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdálené cca 400 metrů od hotelu.

Pokud tedy hledáte krásnou dovolenou v Řecku, hotel Roseland’s na Kosu by pro Vás mohl být tou pravou volbou. Nabízí klidné a tiché místo s možností sportovních aktivit a zábavy. Navíc je vše za skvělou cenu, takže si můžete užít ideální dovolenou bez velkých výdajů.

dovolená Řecko
dovolená Kos

Levná dovolená Řecko, Kos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

21.5.2023 – 28.5.2023

9990 Kč

obrazek 7

3* Ubytování:
Roseland’s – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Roseland’s
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kos na 8 dní v termínu 21.5.2023 – 28.5.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Roseland’s a stavováním formou polopenze za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kos — | další nabídky od Invia.cz