ŘeckoZakynthosZakynthos: Týdenní dovolená u moře s ubytováním a snídaní za 11990 Kč!

Zakynthos: Týdenní dovolená u moře s ubytováním a snídaní za 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si koncem srpna s Čedokem na levnou týdenní dovolenou na řecký ostrov Zakynthos! Odlet z Prahy je naplánován na 22. srpna 2023 a návrat na 29. srpna 2023. Za pouhých 11990 Kč získáte ubytování ve 3* hotelu Chryssi Akti včetně snídaně. Hotel se nachází přímo u písečné pláže a jen 100 metrů od živého centra letoviska, čímž nabízí ideální výchozí bod k poznávání ostrova Zakynthos.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zakynthos je jedním z nejkrásnějších míst Středomoří. Tato destinace láká návštěvníky svými křišťálově čistými plážemi, úchvatnými útesy a tajemnými jeskyněmi. Mezi nejvíce fotografovanými místy na ostrově patří mořský park Navagio, kde najdete slavnou pláž s vrakem lodě. Zakynthos je také domovem vzácné želvy Karety obecné, které zde kladou svá vejce. Vychutnejte si typicky řeckou kuchyni v místních tavernách a nezapomeňte ochutnat místní sýr a med. Jestliže jste milovníky historie, určitě navštivte město Zakynthos s elegantními benátskými budovami a řeckými památkami. Dovolená na Zakynthosu je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci krásných pláží, přírodního bohatství a kulturního dědictví.

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

22.8.2023 – 29.8.2023

11990 Kč

Levná dovolená Chryssi Akti, Řecko, Zakynthos, Argassi

3* Ubytování:
Chryssi Akti – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Chryssi Akti
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 22.8.2023 – 29.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Chryssi Akti včetně snídaně za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz