EgyptZaleťte si už v neděli za 9290 Kč na levnou 5* all...

Zaleťte si už v neděli za 9290 Kč na levnou 5* all inclusive dovolenou do Egypta

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se už tuto neděli s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou do Egypta, kde vás čeká týdenní pobyt v oblíbeném turistickém letovisku Marsa Alam. Ubytování je zajištěno v luxusním 5* hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib s programem all inclusive, kde na vás   termínu 7. – 14. dubna 2024 čeká pohodlí a kvalitní servis. Cena činí 9290 Kč a odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Egyptské letovisko Marsa Alam je stále oblíbenějším cílem milovníků podvodního světa a slunných pláží. Nachází se na jihovýchodním pobřeží Egypta a láká na křišťálově čisté moře a nádherné korálové útesy, které přitahují potápěče z celého světa. Při svém pobytu tu můžete navštívit nedaleký Národní park Wadi El Gemal, který je domovem mnoha vzácných druhů zvířat a rostlin. Pokud dáváte přednost dobrodružství a adrenalinu pak se nezapomeňte vydat do pouště na čtyřkolkách nebo na safari, kde zažijete nezapomenutelný východ nebo západ slunce nad nekonečnými písečnými dunami. Oblast Marina Port Ghalib, v níž se hotel nachází, nabízí širokou škálu restaurací, obchodů a kaváren, kde b udete mít možnost ochutnat místní i mezinárodní kuchyni. S tak bohatou nabídkou aktivit a památek bude vaše dovolená v Marsa Alam nezapomenutelným zážitkem, na který budete rádi vzpomínat.

Levná dovolená v 5* hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib - Egypt, Marsa Alam, Port Ghalib

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 7.4.2024 – 14.4.2024 s ubytováním v 5* hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib a programem all inclusive za 9290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz