EgyptZaleťte si už zítra na 8 dní do Egypta jen za 8590...

Zaleťte si už zítra na 8 dní do Egypta jen za 8590 Kč – all inclusive zájezd z Ostravy od Blue Style

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz se právě teď objevil skvělý last minute zájezd do Egypta, kam se můžete vypravit už zítra letecky z Ostravy s cestovní kanceláří Blue Style. Čeká vás týdenní pobyt v oblíbeném turistickém letovisku Marsa Alam, který zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Bliss Nada Beach Resort a program all inclusive. Termín dovolené je 11. – 18.4.2024 a cena činí skvělých 8590 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Marsa Alam je rájem pro všechny, kdo touží po klidné dovolené spojené s objevováním podmořského světa. Najdete tu jedny z nejlepších potápěčských lokalit na světě, včetně slavného útesu Elphinstone Reef, kde můžete spatřit vzácné druhy ryb a mořských živočichů v jejich přirozeném prostředí. Kromě potápění byste si neměli nechat ujít výlet k národnímu parku Wadi El Gemal, který se rozprostírá jak na souši, tak i v moři, a skrývá řadu přírodních skvostů a fascinující historické památky. Pro ty, kdo dávají přednost relaxaci, pak Marsa Alam nabítí nespočet pláží s jemným pískem a křišťálově čistou vodou, na kterých můžete strávit nezapomenutelné dny lenošení pod sluncem. Marsa Alam je destinací, která splní očekávání každého návštěvníka, hledajícího kombinaci dobrodružství a odpočinku. Tak neváhejte a rezervujte si svůj pobyt v egyptském letovisku Marsa Alam ještě dnes!

Levná dovolená ve 4* hotelu Bliss Nada Beach Resort -
Egypt, Marsa Alam

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 11.4.2024 – 18.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Bliss Nada Beach Resort a programem all inclusive za 8590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz