ZanzibarZanzibar: 9 dní v ráji za 21990 Kč - odlet z Prahy...

Zanzibar: 9 dní v ráji za 21990 Kč – odlet z Prahy 28.10.2023, ubytování ve 4* hotelu s polopenzí!

Levná dovolená vyhledávač

Zanzibar je čím dál více oblíbenou destinací u většiny milovníků exotického dobrodružství. V termínu od 28. října do 5. listopadu 2023 sem můžete na 9denní zájezd s ubytováním v 4* hotelu Sea View Lodge a stravováním formou polopenze vyrazit za atraktivní cenu 21990 Kč i vy. Odlet je z Prahy a pobyt si užijete v menším komplexu bungalovů, který se nachází v tropické zahradě přímo u pláže, asi 500 metrů od městečka Jambiani.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud máte rádi dobrodružství a rádi poznáváte nové kultury, věřte, že Zanzibar je bohatý na zážitky. Navštivte historické město Stone Town, kde se můžete procházet úzkými uličkami plnými trhů a starobylých budov. Projděte se po koření vonícím tržišti, kde ucítíte směsice vůní, které Zanzibar proslavily. Můžete se vydat na výlety za poznáním místních tradic a historie nebo si užít aktivity na moři, jako je potápění nebo šnorchlování. Toto krásné místo nabízí nespočet možností pro dobrodružné duše, kteří touží po autentickém zážitku.

dovolená Zanzibar
od Invia.cz

Levná dovolená na Zanzibaru

letecky na 9 dní s polopenzí

28.10.2023 – 5.11.2023

21990 Kč

Levný zájezd do hotelu Sea View Lodge - Zanzibar

4* Ubytování:
Sea View Lodge – ukázat na mapě

další termíny
Sea View Lodge

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Zanzibar na 9 dní s polopenzí za 21990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Zanzibar, Sea View Lodge — | další nabídky od Dovolena.cz