ZanzibarZanzibar - levná dovolená ve vesničce Pwani Mchangani na 9 dní s...

Zanzibar – levná dovolená ve vesničce Pwani Mchangani na 9 dní s all inclusive za 30990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na Zanzibar do idylické vesničky Pwani Mchangani, kde na vás v termínu 30. – 7. dubna 2024 čeká 9denní pobyt ve 4* hotelu Waridi Beach Resort & Spa, který je obklopen tropickou zahradou a nachází se na východním pobřeží ostrova. Hotel je situován přímo u široké pláže s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. Součástí dovolené je program all inclusive a letecká doprava z Prahy. Cena činí 30990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zanzibar je ostrovem snů pro všechny milovníky přírody, historie a kultury. Vesnice Pwani Mchangani je ideálním výchozím bodem pro objevování krás východního pobřeží Zanzibaru. Navštívit můžete nedaleké plantáže, kde se dozvíte více o místní produkci koření, nebo se můžete vydat na výlet do historického města Stone Town, které se nachází na seznamu světového dědictví UNESCO. Tady vás okouzlí úzké uličky a domy s bohatě zdobenými dveřmi, které jsou charakteristickým rysem zdejší městské architektury a odrážejí kulturní a historické vlivy arabského, perského, indického a evropského původu. Každý pár dveří má svůj jedinečný design, který často zahrnuje detailní vyřezávané motivy a někdy i verše z Koránu.

Pro milovníky vodních sportů nabízí Zanzibar ideální podmínky pro šnorchlování a potápění u korálových útesů, které jsou domovem pestrobarevného mořského života. Nezapomeňte si také užít relaxaci na nekonečných plážích s jemným bílým pískem a azurově modrým mořem, které Zanzibar proslavily po celém světě.

Levná dovolená ve 4* hotelu Waridi Beach Resort & SPA - Zanzibar, Pwani Mchangani

Tato nabídka (last minute dovolená Zanzibar, Pwani Mchangani na 9 dní v termínu 30.3.2024 – 7.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Waridi Beach Resort & Spa a programem all inclusive za 30990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Zanzibar
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Zanzibaru
» Důležité kontakty na Zanzibaru
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Zanzibaru
» Fauna na Zanzibaru
» Flora na Zanzibaru
» Doprava na Zanzibaru
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Zanzibaru
» Zanzibar – last minute
» Zanzibar – first minute
» Hodnocení hotelů na Zanzibaru

— last minute dovolená Zanzibar, Pwani Mchangani — | další nabídky od Invia.cz