ZanzibarZanzibar na 9 dní s all inclusive za 26990 Kč - last...

Zanzibar na 9 dní s all inclusive za 26990 Kč – last minute s odletem z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Už pozítří se můžete vydat letecky z Prahy na levnou exotickou dovolenou na ostrov Zanzibar. Tento devítidenní last minute zájezd s termínem konání 9.3.2024 – 17.3.2024, vás zavede do 4* hotelu Sansi Kae Beach Resort s programem all inclusive. Za skvělou cenu 26990 Kč tak získáte nejen komfortní ubytování, ale i možnost neomezeně využívat hotelovou nabídku jídla a pití. Hotel se nachází přímo u pláže s pozvolným vstupem do moře, na které můžete zdarma využít slunečníky, lehátka a osušky. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zanzibar je známý svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovou vodou a bohatou historií. Návštěva historického centra Stone Town, které je na seznamu světového dědictví UNESCO, je jako cesta v čase. Ulice jsou úzké a křivolaké, plné obchodů s kořením, textiliemi a řemeslnými výrobky. Kromě plážové relaxace nabízí Zanzibar také možnost šnorchlování nebo potápění u korálových útesů, které jsou domovem pestrobarevného podmořského života. Pro milovníky přírody je tu možnost návštěvy Národního parku Jozani Chwaka Bay, kde žije vzácný druh opice – Gueréza zanzibarská. Zanzibar není jen o plážích a moři, ale i o poznávání nových kultur, ochutnávávce exotických jídel a prožití nezapomenutelných zážitků.

Levná dovolená ve 4* hotelu Sansi Kae Beach Resort na
Zanzibaru

Tato nabídka (last minute dovolená Zanzibar, na 9 dní v termínu 9.3.2024 – 17.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Sansi Kae Beach Resort a programem all inclusive za 26990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Zanzibar
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Zanzibaru
» Důležité kontakty na Zanzibaru
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Zanzibaru
» Fauna na Zanzibaru
» Flora na Zanzibaru
» Doprava na Zanzibaru
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Zanzibaru
» Zanzibar – last minute
» Zanzibar – first minute
» Hodnocení hotelů na Zanzibaru

— last minute dovolená Zanzibar, — | další nabídky od Invia.cz