Černá HoraZáří na Budvanské Riviéře: Dovolená v Černé Hoře s all inclusive letecky...

Září na Budvanské Riviéře: Dovolená v Černé Hoře s all inclusive letecky z Brna za 12990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Víte, že konec léta můžete strávit na pobřeží Jadranu? Pokud máte v plánu ještě letos relaxovat a zažít jedinečnou dovolenou, pak by pro vás mohl být ideální termín 16. až 23. září 2023. Za pouhých 12990 Kč můžete strávit 8 dní na Budvanské Riviéře v Černé Hoře. Ubytování ve 4* hotelu Montenegrina Hotel & SPA je zahrnuto v ceně, a to včetně programu all inclusive a letecké dopravy z Brna. Tento hotel nabízí tradiční černohorskou pohostinnost spojenou s vysokými hotelovými standardy, což z něj činí ideální místo pro páry i rodiny s malými dětmi. Pláž je vzdálená přibližně 150 metrů a letiště Tivat se nachází ve vzdálenosti cca 25 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou v Černé Hoře, nezapomeňte navštívit některé z místních zajímavostí. Doporučujeme prozkoumat historické centrum Budvy s jeho úzkými uličkami a starým městským opevněním. Nenechte si ujít ani výlet do krásného přírodního parku Lovćen, odkud budete mít úchvatný výhled na celou Budvanskou Riviéru. Pro milovníky plavání a potápění je tu Kotor Bay – skvělé místo pro objevování podmořského světa. A pokud máte rádi horolezectví, pak vězte, že výstup na vrchol hory Lovćen je nezapomenutelný zážitek. Takže si připravte své „toulavé boty“ a vydejte se na dobrodružství, které si budete dlouho pamatovat!

dovolená Černá Hora
od Invia.cz

Levná dovolená Černá Hora, Budvanská Riviéra

letecky na 8 dní s all inclusive

16.9.2023 – 23.9.2023

12990 Kč

Levná dovolená v hotelu MONTENEGRINA HOTEL & SPA - Černá Hora, Budvanská Riviéra

4* Ubytování:
MONTENEGRINA HOTEL & SPA

další termíny
MONTENEGRINA HOTEL & SPA

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Černá Hora, Budvanská Riviéra na 8 dní s all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


16.9.2023 – 23.9.2023 letecky z Brna na 8 dní s all inclusive za 12990 CZK


— Černá Hora, Budvanská Riviéra, MONTENEGRINA HOTEL & SPA — | další nabídky od Dovolena.cz