TureckoZářijová dovolená v Turecku: 8 dní v Alanyi ve 3* hotelu s...

Zářijová dovolená v Turecku: 8 dní v Alanyi ve 3* hotelu s all inclusive za 9514 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si začátek září na levné dovolené v Turecku a vydejte se na nezapomenutelný výlet do Alanye. Tento last minute zájezd s termínem pobytu 1. – 8.9.2023 nabízí skvělou příležitost strávit za parádní cenu 9514 Kč 8 dní v této kouzelné destinaci. S ubytováním ve 3* hotelu Sun Fire Beach a programem all inclusive můžete využít všechny výhody, které tento balíček přináší. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya, město s bohatou historií a malebným přímořským panoramatem, vám přináší nepřeberné množství turistických atrakcí. Zkuste se vydat na procházku historickým jádrem města a objevte pozůstatky z doby Seldžuků, jako je ikonická Kızılkule, neboli Červená věž. Pokud jste milovníky přírody, nevynechejte výlet k vodopádům Düden a návštěvu národního parku Köprülü Canyon, kde si můžete užít krásné procházky či rafting na řece Köprü. Pláže Alanye lákají k odpočinku u moře, a pokud máte chuť na nákupy či ochutnávku místní kuchyně, můžete vyrazit na nákupní toulky po místních trzích a ochutnat lahodné turecké speciality. Alanya nabízí rozmanité zážitky pro každého.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

1.9.2023 – 8.9.2023

9514 Kč

obrazek 94
Levná dovolená v hotelu Sun Fire Beach – Turecko, Alanya, Mahmutlar

3* Ubytování:
Sun Fire Beach – ukázat na mapě
hodnocení 3 z 5

Sun Fire Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 1.9.2023 – 8.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Sun Fire Beach a programem all inclusive za 9514 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz