Zanzibar a TanzanieZářivá plážová dovolená na Zanzibaru: 9 dní v 4* hotelu Uroa Bay...

Zářivá plážová dovolená na Zanzibaru: 9 dní v 4* hotelu Uroa Bay Beach Resort s polopenzí za 18990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Zanzibar, oblíbená turistická destinace v Indickém oceánu, je známý pro své nekonečné pláže s bílým pískem a tyrkysově modrým mořem. V termínu od 28.3.2023 – 5.4.2023 můžete zažít tuto krásu na vlastní kůži, a to s cestovní kanceláří Čedok. Nabídka zahrnuje pobyt ve 4* hotelu Uroa Bay Beach Resort na východním pobřeží ostrova se stravováním formou polopenze za velmi atraktivní cenu 18990 Kč.

Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a několika bungalovů a je umístěn cca 42 km od letiště. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, klimatizací, SAT/TV, moskytiérou, telefonem, trezorem, chladničkou a balkonem s výhledem do zahrady. Za příplatek lze získat pokoje s výhledem na moře a na vyžádání a příplatek stejně vybavené rodinné pokoje pro 4 osoby. Pro jednotlivce je k dispozici jednolůžkový pokoj.

Kromě pohodlného ubytování nabízí hotel širokou škálu služeb, včetně vstupní haly, recepce, hlavní restaurace, lobby baru a baru u pláže, konferenčního centra, Wi-Fi na recepci zdarma, 2 bazénů a bazénu pro děti, lehátek, slunečníků a osušek u bazénu zdarma a lékařské služby za poplatek.

Nezapomeňte, že pláž Uroa s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Přístup na pláž je možný přes hotelovou zahradu a po schodech. Pro oddělenou část pláže využijte hotelovou umělou pláž. Lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty zdarma, doporučujeme si ale vzít obuv do vody.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tato nabídka pobytu v Uroa Bay Beach Resort na 9 dní je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí zažít krásy Zanzibaru s výborným ubytováním a polopenzí za velmi přijatelnou cenu. A díky letu z Prahy, je dostupnost této exotické destinace mnohem snazší.

dovolená Zanzibar a Tanzanie
od Invia.cz

Levná dovolená Zanzibar a Tanzanie, Uroa

letecky na 9 dní s polopenzí

28.3.2023 – 5.4.2023

18990 Kč

obrazek 60

4* Ubytování:
Uroa Bay Beach Resort
hodnocení 4,3 z 5 – výborné

další termíny
Uroa Bay Beach Resort

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Zanzibar a Tanzanie, Uroa na 9 dní s polopenzí za 18990 Kč)]) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Zanzibar a Tanzanie, Uroa, Uroa Bay Beach Resort — | další nabídky od Dovolena.cz