EgyptZažijte dokonalý odpočinek v Egyptě - 15 dní ve 4* hotelu Viva...

Zažijte dokonalý odpočinek v Egyptě – 15 dní ve 4* hotelu Viva Blue v Hurghadě s programem all inclusive za 14090 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte dokonalý způsob, jak strávit poslední chvíle zimy, nemusíte hledat dál. Last minute dovolená v Egyptě je tou správnou volbou. V termínu od 3.4.2023 do 17.4.2023 můžete strávit 15 dní v oblíbeném letovisku Hurghada v krásném 4* hotelu Viva Blue s programem all inclusive za přijatelnou cenu 14090 Kč. Letí se už pozítří z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Proč právě sem? Kromě nízké ceny a vynikajícího programu all inclusive má hotel Viva Blue co nabídnout. Tento resort se nachází na klidném místě, kde si odpočinete od ruchu velkoměsta. Můžete také objevovat úžasné podvodní světy, které Hurghada nabízí díky svým pozoruhodným korálovým útesům. A pokud se nechcete potápět, máte možnost relaxovat na písčité pláži přímo u hotelu a užívat si slunce. Hotel Viva Blue se nachází v blízkosti nákupních center, restaurací, barů a kaváren.

Hotel Viva Blue nabízí také spoustu zábavy a aktivit. Kromě 2 bazénů můžete využít i fitness, wellness centrum a kadeřnictví. Najdete zde také nákupní galerii a minimarket. Pro odpočinek dobře poslouží společenská místnost. V hotelu jsou dvě restaurace a tři bary, kde si můžete vychutnat širokou škálu místních i mezinárodních jídel a nápojů. Pláž je vybavena všemi potřebami pro pohodlný den u moře, včetně lehátek, slunečníků a plážových osušek zdarma. Takže neváhejte a využijte této poslední šance na dovolenou v zimě!

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 15 dní s all inclusive

3.4.2023 – 17.4.2023

14090 Kč

obrazek 3

4* Ubytování:
Viva Blue – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Viva Blue
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 15 dní v termínu 3.4.2023 – 17.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Viva Blue a programem all inclusive za 14090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz