Kanárské ostrovyTenerifeZažijte exotiku na poslední chvíli: Tenerife s all inclusive ve 4* hotelu...

Zažijte exotiku na poslední chvíli: Tenerife s all inclusive ve 4* hotelu za 13490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Kanárské ostrovy jsou jedním z nejpopulárnějších cílů pro jarní dovolenou a Tenerife je určitě jedním z nejatraktivnějších ostrovů v této oblasti. Pokud hledáte last minute zájezd, máme pro vás skvělou nabídku: 8 dní na ostrově Tenerife v termínu 18.5.2023 – 25.5.2023 ve 4* hotelu Blue Sea Puerto Resort s programem all inclusive za pouhých 13490 Kč. Hotelový komplex se nachází v turistickém městečku Puerto de la Cruz, kde je mnoho obchodů, restaurací a barů. Hotel nabízí také bezplatný autobus do centra města.

Hotel Blue Sea Puerto Resort je ideálním místem pro ty, kteří hledají pohodlnou dovolenou s mnoha aktivitami. V hotelovém komplexu najdete krásnou zahradu, velký bazén s terasou na opalování a dětské brouzdaliště. Pokud máte rádi animační programy, budete zde také spokojeni.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokojové vybavení je velmi komfortní, všechny pokoje jsou standardně vybavené a mají klimatizaci, SAT/TV, telefon, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo okolí. Pokud si chcete užít pohled na oceán, můžete si za příplatek vybrat pokoj s výhledem na moře. Hotel je také přístupný pro tělesně handicapované klienty.

Pokud tedy hledáte last minute dovolenou na Kanárských ostrovech, nemusíte pátrat dál. Tenerife vás zve k prožití osmi dní v hotelu Blue Sea Puerto Resort s programem all inclusive. Užijte si krásné pláže, skvělé jídlo a mnoho aktivit v příjemném a komfortním prostředí tohoto hotelu.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Tenerife

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

18.5.2023 – 25.5.2023

13490 Kč

obrazek 11

4* Ubytování:
Blue Sea Puerto Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Blue Sea Puerto Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní v termínu 18.5.2023 – 25.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Blue Sea Puerto Resort a programem all inclusive za 13490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife — | další nabídky od Invia.cz