BulharskoZažijte klidnou dovolenou v Bulharsku: All inclusive ve 4* hotelu Laguna Beach...

Zažijte klidnou dovolenou v Bulharsku: All inclusive ve 4* hotelu Laguna Beach v Sozopolu za 12590 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Bulharsko začátkem června je ideální destinací pro ty, kteří hledají klidné místo pro relaxaci. Užijte si 7 dní all inclusive ve 4* hotelu Laguna Beach v Sozopolu za 12590 Kč, odlet je z Prahy a zájezd pořádá cestovní kancelář Blue Style. Hotel se nachází na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře a nabízí lehátka a slunečníky zdarma.

Hotel Laguna Beach je ideálním místem pro ty, kteří hledají rodinnou atmosféru a animační programy. Pokud preferujete klidné místo, bude pro vás tento hotel rovněž skvělou volbou. V okolí se nachází restaurace, bary a nákupní možnosti, které jsou vzdáleny cca 3 km. Letiště v Burgasu je od hotelu vzdáleno cca 45 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Na písčité pláži přímo u hotelu si můžete užít opalování a koupání v moři s pozvolným vstupem. Pro vaše pohodlí jsou k dispozici sprchy a WC. Lehátka a slunečníky jsou zdarma a plážové osušky si můžete půjčit za vratnou zálohu cca 5 BGN. Vyrazte do Bulharska a užijte si v termínu 8.6.2023 – 14.6.2023 nezapomenutelnou dovolenou!

dovolená Bulharsko
dovolená Sozopol

Levná dovolená Bulharsko, Sozopol

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

8.6.2023 – 14.6.2023

12590 Kč

obrazek 48

4* Ubytování:
Laguna Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Laguna Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Sozopol na 7 dní v termínu 8.6.2023 – 14.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Laguna Beach a programem all inclusive za 12590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Sozopol — | další nabídky od Invia.cz