MadeiraZažijte kouzlo Madeiry za bezkonkurenční cenu: 9 dní v ráji za pouhých...

Zažijte kouzlo Madeiry za bezkonkurenční cenu: 9 dní v ráji za pouhých 15980 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zažijte kouzlo Madeiry na vlastní kůži! Tato portugalská ostrovní destinace je zároveň přírodním rájem a turistickým skvostem. Madeira, známá svou nádhernou přírodou a unikátním klimatem, nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého cestovatele.

Madeira je rájem pro milovníky přírody a dobrodružství. Ostrov je obklopen nádhernými plážemi, dramatickými horami a zelenými údolími. Turisté mohou podniknout pěší túry po malebných stezkách, které vedou k úchvatným vyhlídkám a kaskádovitým vodopádům. Dále se mohou vydat na prohlídku známých botanických zahrad nebo vyzkoušet jízdu lanovkou do hor. Pro adrenalinové nadšence je tu také možnost vyzkoušet paragliding nebo canyoning.

Kromě přírodních krás nabízí Madeira také bohatou historii a kulturu. Město Funchal, hlavní město ostrova, je plné historických památek, malebných uliček a tradičních restaurací. Turisté zde mohou ochutnat místní speciality jako je například slavné Madeirské víno nebo prozkoumat starobylý katedrální komplex. Navštívit lze také různá muzea, která přibližují historii a tradice ostrova.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud se chcete ponořit do kouzla Madeiry, můžete využít atraktivní nabídku last minute dovolené. Cestovní kancelář Čedok pořádá 9denní pobyt na Madeiře v termínu 27.6.2023 – 5.7.2023. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Calamar s polopenzí. Celková cena za tuto dovolenou činí 15980 Kč a odlet je z Brna. Vydejte se na nezapomenutelný výlet plný dobrodružství, přírodních krás a historických pokladů na ostrově Madeira!

dovolená Madeira

Levná dovolená na Madeiře

last minute

letecky z Brna na 9 dní s polopenzí

27.6.2023 – 5.7.2023

15980 Kč

obrazek 116

3* Ubytování:
Calamar

Calamar
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Madeira na 9 dní v termínu 27.6.2023 – 5.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Calamar a stavováním formou polopenze za 15980 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Madeira


— last minute dovolená Madeira, — | další nabídky od Invia.cz