ŠpanělskoZažijte krásy Španělska! 8 dní na Costa Brava v hotelu Papi s...

Zažijte krásy Španělska! 8 dní na Costa Brava v hotelu Papi s polopenzí jen za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Španělské letovisko Costa Brava je ideálním místem pro pohodovou dovolenou u moře, kde si můžete užít slunce, pláž a středomořskou kuchyni. Ubytování ve 3* hotelu Papi v středisku Malgrat de Mar s polopenzí vám nabídne příjemné a cenově dostupné zázemí. Hotel se nachází v první linii přímo u dlouhé promenády s obchody, restauracemi a bary. Pláž s hrubozrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře je vzdálená cca 200 metrů od hotelu, přístup je podchodem pod lokální tratí, lehátka a slunečníky jsou za poplatek (cca 10 EUR/set/den). Z Malgrat de Mar se dají snadno podnikat výlety do okolních letovisek, jako jsou například Lloret de Mar, Blanes nebo Tossa de Mar.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V okolí střediska Malgrat de Mar najdete mnoho zajímavých míst k návštěvě. V blízkosti se nachází historické město Girona s bohatou historií a krásnými památkami, jako je katedrála sv. Marie, židovská čtvrť nebo starobylé hradby. Dále můžete navštívit například Barcelonu, která je vzdálená přibližně 60 km od střediska a nabízí nejen nádhernou architekturu, ale i bohatý kulturní program a vynikající gastronomii. Costa Brava tak nabízí ideální kombinaci relaxace u moře a možnosti poznávat krásy okolí.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Španělsko, Costa Brava

letecky na 8 dní s polopenzí

2.6.2023 – 9.6.2023

9990 Kč

obrazek 94

3* Ubytování:
Papi

další termíny
Papi

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Španělsko, Costa Brava na 8 dní s polopenzí za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Španělsko, Costa Brava, Papi — | další nabídky od Dovolena.cz