AlbánieZážitky v Albánii: Last minute dovolená v Durrësu s all inclusive na...

Zážitky v Albánii: Last minute dovolená v Durrësu s all inclusive na 15 dní za 17990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás tip na levný dvoutýdenní letecký zájezd do Albánie! Vydejte se na nezapomenutelnou last minute dovolenou do oblíbeného letoviska Durrës, které leží na albánském pobřeží Jaderského moře. Termín zájezdu je od 31. července 2023 do 14. srpna 2023 a právě teď ho pořídíte za parádní cenu 17990 Kč. Součástí balíčku je ubytování v komfortním 3* hotelu Marika s programem all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Marika se nachází v části Golem, si 15 km od centra mšsta Dürres. Přímo před hotelem se rozprostírá veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Albánie je fascinující zemí s bohatou historií a krásnou přírodou, a Durrës není výjimkou. Navštivte starověké památky, jako je amfiteátr, který je jedním z největších na Balkáně, nebo si užijte atmosféru města proslulého svými trhy a úžasnou gastronomií.

Tato nabídka je ideální pro ty, kteří hledají dovolenou plnou zážitků za dostupnou cenu. Vydejte se na dovolenou snů do Albánie a objevte její kouzlo na vlastní oči!

dovolená Albánie
dovolená Durrës

Levná dovolená Albánie, Durrës

last minute

letecky z Brna na 15 dní s all inclusive

31.7.2023 – 14.8.2023

17990 Kč

Levný zájezd Marika, Albánie, Durrës, Durrës

3* Ubytování:
Marika
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Marika
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Albánie, Durrës na 15 dní v termínu 31.7.2023 – 14.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Marika a programem all inclusive za 17990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Albánie


— last minute dovolená Albánie, Durrës — | další nabídky od Invia.cz