TuniskoZážitky v Tunisku: Dovolená ve 4* hotelu Royal Jinene v Sousse s...

Zážitky v Tunisku: Dovolená ve 4* hotelu Royal Jinene v Sousse s programem all inclusive za 8890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Hledáte ideální místo pro vaši dovolenou? Tunisko je tím správným místem. Sousse, jedno z největších měst v zemi, nabízí návštěvníkům mnoho možností, jak si užít nezapomenutelnou dovolenou. Pokud chcete strávit 8 dní na pláži, prozkoumat město a vychutnat si místní kuchyni, můžete si zarezervovat pobyt ve 4* hotelu Royal Jinene s programem all inclusive za atraktivní cenu 8890 Kč. Letecky vyrazíte z Prahy a uvidíte, že ubytování v tomto hotelu vás nadchne svou polohou v blízkosti centra města a pláže. Hotel nabízí širokou škálu služeb, včetně bazénu s oddělenou částí pro děti, bary, restaurace a Wi-Fi zdarma na recepci.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V Royal Jinene se můžete těšit na prostorné pokoje, moderní interiér a krásnou zahradu s výhledem na moře. Pokud chcete zažít více, můžete si v hotelu objednat výlety a aktivity, jako jsou jízdy na velbloudech, potápění a mnoho dalších. Tento hotel je skvělou volbou pro každého, kdo hledá pohodlí, komfort a kvalitní služby za rozumnou cenu. Díky pobytu v Royal Jinene si zaručeně odpočinete a vrátíte se z dovolené plní nových zážitků a energie.

dovolená Tunisko
od Invia.cz

Levná dovolená Tunisko, Sousse

letecky na 8 dní s all inclusive

15.4.2023 – 22.4.2023

8890 Kč

obrazek 18

4* Ubytování:
Royal Jinene
hodnocení 3,2 z 5 – velmi dobré

další termíny
Royal Jinene

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Tunisko, Sousse na 8 dní s all inclusive za 8890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Tunisko, Sousse, Royal Jinene — | další nabídky od Dovolena.cz