BulharskoZbývají poslední místa! Last minute dovolená v bulharském Primorsku za parádních 9990...

Zbývají poslední místa! Last minute dovolená v bulharském Primorsku za parádních 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Využijte poslední volná místa a vydejte se už pozítří na levnou dovolenou do Bulharska. Zajímavým cílem je oblíbené letovisko Primorsko, které nabízí plážové radovánky pro celou rodinu. Můžete si zde zarezervovat týdenní pobyt v termínu od 12.7.2023 do 19.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Tropicana a programem all inclusive za pouhých 9990 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Tropicana se nachází přímo u severní pláže Primorska, kterou můžete dosáhnout příjemnou procházkou přes písečné duny. Pohodlně se dostanete i do centra letoviska, které je vzdálené jen 10 minut chůze. Pláž vás potěší širokou nabídkou vodních sportů, občerstvením a možností plážových masáží. Pokud budete potřebovat relaxovat, můžete si pronajmout lehátka a slunečníky za poplatek. Primorsko je známé svým malebným okolím a příjemnou atmosférou, která je vhodná pro rodiny s dětmi i páry hledající romantiku. Vydejte se na levnou dovolenou do Bulharska a zažijte nezapomenutelný pobyt na pobřeží Černého moře.

dovolená Bulharsko
dovolená Primorsko

Levná dovolená Bulharsko, Primorsko

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

12.7.2023 – 19.7.2023

9990 Kč

Last minute Tropicana,
Bulharsko, Primorsko

3* Ubytování:
Tropicana – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Tropicana
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Primorsko na 8 dní v termínu 12.7.2023 – 19.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Tropicana a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Primorsko — | další nabídky od Invia.cz