Srí LankaZimní únik na Srí Lanku: Týdenní pobyt v hotelu Hibiscus Beach s...

Zimní únik na Srí Lanku: Týdenní pobyt v hotelu Hibiscus Beach s all inclusive za 27199 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Už nyní můžete vybírat z nabídky exotických zájezdů pro nadcházející zimní sezónu. Pokud toužíte po nezapomenutelném dobrodružství, měli byste zvážit first minute dovolenou na Srí Lance. Termín 5.12.2023 – 13.12.2023 nabízí možnost strávit 9 dní v této úchvatné zemi, a to za atraktivní cenu 27199 Kč. Čeká vás komfortní ubytování ve 3* hotelu Hibiscus Beach v krásném místě zvaném Waduwa, program all inclusive a přímý z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Srí Lanka, tato nádherná destinace v Indickém oceánu, nabízí nejen nádherné pláže, ale i bohatou kulturu a přírodní poklady. Pobyt v hotelu Hibiscus Beach bude ideálním výchozím bodem pro vaše dobrodružství. Nechte se unést krásami písečných pláží s pozvolným vstupem do moře, které se nacházejí přímo před hotelem. Navštivte místní trhy a ochutnejte lahodné srílanské pokrmy plné exotických chutí a vůní. Výlety do blízkého okolí vám pak umožní spatřit památky jako například chrám Kalutara Bodhiya nebo výjimečný chrám v Bentotě. Pokud hledáte dovolenou plnou zážitků, není pochyb o tom, že Srí Lanka má co nabídnout.

dovolená Srí Lanka
dovolená Waduwa

Levná dovolená Srí Lanka, Waduwa

first minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

5.12.2023 – 13.12.2023

27199 Kč

Levná dovolená v hotelu Hibiscus Beach - Srí Lanka, Waduwa, Mahawaskaduwa South

3* Ubytování:
Hibiscus Beach – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Hibiscus Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (first minute dovolená Srí Lanka, Waduwa na 9 dní v termínu 5.12.2023 – 13.12.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Hibiscus Beach a programem all inclusive za 27199 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Srí Lanka


— first minute dovolená Srí Lanka, Waduwa — | další nabídky od Invia.cz