Kapverdské ostrovyZískejte 57% slevu na levný zájezd na Kapverdské ostrovy: 8 dní all...

Získejte 57% slevu na levný zájezd na Kapverdské ostrovy: 8 dní all inclusive za 15990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Invia.cz, přední cestovní agentura, nabízí právě teď neodolatelnou slevu 57% na letecký zájezd na Kapverdské ostrovy. Tato výhodná nabídka platí pro termín od 1.6.2023 do 8.6.2023, přičemž osmidenní pobyt na ostrově Sal ve 3* hotelu Murdeira Village Resort s programem all inclusive je dostupný za pouhých 15990 Kč. Odlet je z Prahy!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kromě lákavé ceny nabízí tato destinace mnoho dalších výhod. Murdeira Village Resort vytváří příjemnou rodinnou atmosféru a nachází se na klidném místě, asi 9 km od centra města Espargos. Pro výlety do centra města Santa Maria je k dispozici bezplatná kyvadlová doprava. Pláž je přímo u hotelu, s přístupem přes areál hotelu. Vstup do moře může být u této pláže místy kamenitý, proto doporučujeme obuv do vody. Můžete také využít hotelový minibus a navštívit vyhlášenou pláž ve městě Santa Maria, která je vzdálena asi 9 km.

Murdeira Village Resort je vybaven recepcí, menším obchůdkem se suvenýry, restaurací a barem s výhledem na moře. K dispozici je také slunečná terasa s lehátky zdarma a dva bazény s mořskou vodou, jeden pro dospělé a druhý pro děti.

Tato výhodná nabídka je ideální příležitostí pro ty, kteří hledají levnou dovolenou na exotických Kapverdských ostrovech. Zájezd nabízí kombinaci skvělého ubytování, pláže a příležitostí pro relaxaci a objevování okolí. Nezapomeňte využít tuto jedinečnou šanci a rezervujte si svůj červnový termín co nejdříve!

dovolená Kapverdské ostrovy
dovolená Ostrov Sal

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

1.6.2023 – 8.6.2023

15990 Kč

obrazek 70

3* Ubytování:
Murdeira Village Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Murdeira Village Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní v termínu 1.6.2023 – 8.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Murdeira Village Resort a programem all inclusive za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy


— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz