BulharskoZlaté Písky, Bulharsko: 8 dní ve 3* hotelu Šipka s odletem z...

Zlaté Písky, Bulharsko: 8 dní ve 3* hotelu Šipka s odletem z Brna za 5490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zlaté Písky, známé bulharské letovisko, nabízí dokonalou destinaci pro vaši dovolenou plnou slunce, písku a zábavy. Pokud hledáte cenově dostupný pobyt, máme pro vás tuto skvělou nabídku. V termínu 6.6.2023 – 13.6.2023 můžete vycestovat letecky z Brna do této krásné destinace, a to za atraktivních 5490 Kč. Ubytování bude zajištěno ve 3* hotelu Šipka, který se nachází v jižní části střediska, jen 200 metrů od centra s bohatou nabídkou restaurací, obchodů a stánků.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Šipka nabízí pohodlné a moderně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou, WC, klimatizaci, SAT/TV, telefon, chladničku a balkon s bočním výhledem na moře a okolí. Kromě toho hotel disponuje dalším vybavením a službami, jako je vstupní hala, recepce, směnárna, výtah, TV koutek, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, konferenční místnost, obchody, WiFi zdarma či trezor na recepci. Na terase si můžete vychutnat sluneční paprsky a osvěžit se ve venkovním bazénu, který má také oddělenou část pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma a parkování je rovněž bezplatné.

V ceně zájezdu je zahrnuta bohatá snídaně. Na pláži, která je od hotelu vzdálená pouhých 200 metrů, si můžete pronajmout slunečník a lehátko za poplatek (cca 30 BGN/set).

Nezapomeňte, že tato výhodná nabídka zahrnuje odlet z Brna, což je výhodné především pro obyvatele z Moravy. Zlaté Písky vás očekávají s krásnou pláží a příjemným černomořským klimatem. Přijďte si odpočinout, užít si slunce a nezapomenutelný dovolenkový zážitek.

dovolená Bulharsko
od Invia.cz

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

letecky na 8 dní

6.6.2023 – 13.6.2023

5490 Kč

obrazek 72

3* Ubytování:
Šipka

další termíny
Šipka

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní za 5490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


6.6.2023 – 13.6.2023 letecky z Prahy na 8 dní se snídaní za 5490 CZK— Bulharsko, Zlaté Písky, Šipka — | další nabídky od Dovolena.cz