BulharskoZlaté Písky - Pláže Černého moře, all inclusive dovolená letecky z Brna...

Zlaté Písky – Pláže Černého moře, all inclusive dovolená letecky z Brna za 8735 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si koupání na plážích Černého moře v bulharském letovisku Zlaté Písky. Pokud plánujete dovolenou v tomto malebném letovisku, můžete využít této last minute nabídky a v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023 zde strávit 8 dní za atraktivní cenu 8735 Kč. Zájezd zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Helios Spa & Resort a program all inclusive. Odlet je z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Helios Spa & Resort nabízí komfortní ubytování, výborné stravování a širokou škálu relaxačních a wellness služeb. Můžete si užít nejen pláže a moře, ale také bazén, saunu, masáže a další relaxační aktivity. Program all inclusive zahrnuje kompletní stravování, včetně snídaní, obědů, večeří a nápojů.

Zlaté Písky jsou ideálním místem pro dovolenou plnou slunce, moře, relaxace a zábavy. Užijte si koupání v čistých vodách Černého moře, prozkoumejte okolní přírodu a vychutnejte si bohatou kulturní nabídku. Zájezd do Zlatých Písků v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023 je skvělou příležitostí pro nezapomenutelnou dovolenou. Nečekejte a využijte tuto nabídku last minute dovolené a užijte si výhody tohoto atraktivního zájezdu do bulharského letoviska Zlaté Písky.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

20.6.2023 – 27.6.2023

8735 Kč

obrazek 99

4* Ubytování:
Helios Spa & Resort – ukázat na mapě
hodnocení 2.9 z 5

Helios Spa & Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Helios Spa & Resort a programem all inclusive za 8735 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz