ŘeckoKrétaZlevněná last minute dovolená na Krétě: 7 dní all inclusive ve 3*...

Zlevněná last minute dovolená na Krétě: 7 dní all inclusive ve 3* hotelu Triton za 14290 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Dovolená na Krétě: letecký zájezd na Krétu zlevněný o 55% pořídíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz. Termín dovolené je 7.7.2023 – 13.7.2023 a zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Triton s programem all inclusive. Cena činí 14290 Kč, odlet je z Prahy a pořadatelem renomovaná cestovní kancelář Blue Style. V tuto chvíli zbývají poslední volná místa, takže případnou rezervaci proveďte co nejdříve!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Krása Kréty spočívá nejen v úchvatných plážích a slunečném počasí, ale také v jejím bohatém kulturním dědictví. Ostrov je známý svou pestrou historií, která se odráží v archeologických nalezištích a památkách, jako jsou například paláce z minojské doby, které lákají turisty z celého světa.

Hotel Triton se nachází jen 300 metrů od písečné pláže, můžete si tak snadno užívat osvěžující koupání a relaxaci v moři. V okolí najdete také mnoho taveren a barů, kde si můžete vychutnat tradiční řeckou kuchyni a ochutnat místní speciality. Pokud máte chuť poznat více z ostrova, nabízí Kréta dobré autobusové spojení s dalšími městy.

Využijte tuto jedinečnou příležitost a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na Krétě! Užijte si slunečné dny, krásné pláže a nezapomenutelné zážitky v jedné z nejkrásnějších destinací Řecka.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

7.7.2023 – 13.7.2023

14290 Kč

obrazek 8

3* Ubytování:
Triton – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Triton
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 7 dní v termínu 7.7.2023 – 13.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Triton a programem all inclusive za 14290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz